Uwaga: proszę zwrócić uwagę na alfabetyczny podział haseł w poszczególnych zakładkach.

W poszczególnych zakładkach znajdziecie Państwo hasła, które stanowią ok. 1% łącznej zawartości Słownika Technicznego Budownictwa, Infrastruktury i Wyposażenia. Słownik, nad którym pracuję już od ponad ćwierć wieku doczekał się VII wydań. Obecnie baza terminologiczna liczy już ponad 101 tys. haseł - stąd do tytułu dodałem słowo "Techniczny". Podstawowym celem bezpłatnego udostępnienia części zawartości słownika (oraz roboczego notatnika, który stanowi podstawę mojej prawie codziennej pracy nad słownikiem) jest zachęcenie do zainwestowania w ten wyjątkowy na Polskim rynku słownik, rzeczywiście przydatny w pracy tłumacza i inżyniera (nie jest to "cegła", która będzie stała na półce - sam mam takich słowników kilkadziesiąt). Więcej informacji na temat słownika znaleźć można w sklepie firmowym (gwarancja najniższej ceny!).

Kontakt

Biuro Tłumaczeń Przekładnia

tel. 601 725 191

tlumacz@slownik-budowlany.pl

Oferta

Oferujemy tłumaczenia techniczne, zarówno ustne jak i pisemne w języku angielskim. Nasza specjalność to budownictwo i technologie przemysłowe. Construction/ engineering translation services in Poznan, Poland.

NAJWIĘKSZY SŁOWNIK BUDOWLANY I TŁUMACZENIA - 601 725 191

x

Dobry słownik techniczny

slownik-budowlany.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem