Tomasz Tomlik - tłumacz techniczny, Poznań (tłumaczenia ustne i pisemne, rady budowy, montaże, itd.)

construction translations (incl. contracts, project management, etc.)

Autor Słownika Budownictwa, Infrastruktury i Wyposażenia (zob. RECENZJE ). 27 lat doświadczenia w tłumaczeniu dokumentacji technicznych. Tłumaczenie artykułów naukowych, opracowań projektowych i umów o wykonanie robót budowlanych. W przypadku większych tłumaczeń na rozsądny termin (zasadniczo z zakresu budownictwa) proponuję stawkę promocyjną:

  • 35 PLN (za stronę liczącą 1500 znaków)
  • 42 PLN (za stronę liczącą 1800 znaków)

Zawsze zakładam możliwość negocjacji ceny i warunków, przy zastrzeżeniu, że cena nie może być jedynym czynnikiem, jakim będziecie się Państwo kierować przy wyborze oferty (nie podejmuję się konkurować z "tłumaczami" potrafiącymi przetłumaczyć np. 2-3 strony w ciągu godziny). Nie znaczy to, że nie jestem w stanie przetłumaczyć np. 15 stron dziennie. Jest to możliwe, ale wynika to wyłącznie z wydłużenia czasu pracy a nie tłumaczenia powierzchownego, poniżej standardów jakościowych. Stawki za tłumaczenie artykułów stricte naukowych (które często wymagają nawet 2-3 krotnie większego nakładu pracy) ustalne są indywidualnie.

Tel.: + 48 601 725 191

W celu wyceny konkretnego tekstu prosimy o kontakt mejlowy/ Email us for a quote for a specific job

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


Alicja Skakuj - environmetal/ engineering translations

Ochrona środowiska, tłumaczenia ustne podczas montażu linii technologicznych, tłumaczenia podczas szkoleń dotyczących obsługi urządzeń i instalacji. Również tłumaczenie dokumentacji technicznych - instrukcji obsługi maszyn i urządzeń.

+ 48 602 807 535

W celu wyceny konkretnego tekstu prosimy o kontakt mejlowy/ Email us for a quote for a specific job

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


Magdalena Moroń - certified (sworn translations)

 

mmoron_maly.jpg

Tłumacz przysięgły, tłumaczenia ustne. Łatwy dojazd do biura - centrum Wrocławia. Również tłumaczenia przysięgłe techniczne.

+ 48 601 476 188

W celu wyceny prosimy o kontakt mejlowy/ Email us for a quote

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Kontakt

Biuro Tłumaczeń Przekładnia

tel. 601 725 191

tlumacz@slownik-budowlany.pl

Oferta

  • tłumaczenia pisemne i ustne
  • w języku angielskim

NAJWIĘKSZY SŁOWNIK BUDOWLANY I TŁUMACZENIA - 601 725 191

x

Dobry słownik techniczny

slownik-budowlany.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem