Szanowni Państwo,

Tłumaczy i inne osoby zmagające się na codzień z językiem angielskim zachęcam do pobrania (oraz zgłaszania ewentualnych uwag) do zamieszczonego poniżej bezpłatnego polsko-angielskiego słownika frazeologicznego-technicznego. Słownik powstał jako "produkt uboczny" mojej ponad 20-letniej pracy nad Słownikiem Budownictwa, Infrastruktury i Wyposażenia, który na dzisiaj liczy ponad 44 tysiące haseł. Wszystkie hasła ze słownika frazeologicznego zostały uwzględnione w wersji elektronicznej Słownika Budownictwa, Infrastruktury i wyposażenia.

Bezpłatny słownik frazeologiczny zawiera wiele fraz występujących w dokumentacjach budowlanych, umowach oraz korespondencji - łącznie prawie 1000. Nie jest to produkt skończony, będzie aktualizowany o nowe hasła i poprawiany stosownie do zgłaszanych przez Państwa uwag. Nawet w obecnej formie może jednak służyć jako inspiracja lub narzędzie pomagające w pracy.

Przy tej okazji zachęcam do zakupu Słownika Budownictwa, Infrastruktury i Wyposażenia w wersji komercyjnej. Przed zakupem zachęcam do zapoznania się z Recenzjami słownika. Aby dowiedzieć się więcej na temat tego co ofertuje ww. słownik budowlany proszę kliknąć tutaj.

Bezpłatny słownik techniczny - frazeologiczny można pobrać tutaj:

Pobierz PDF

 


Kontakt

Biuro Tłumaczeń Przekładnia

tel. 601 725 191

tlumacz@slownik-budowlany.pl

Oferta

  • tłumaczenia pisemne i ustne
  • w języku angielskim

NAJWIĘKSZY SŁOWNIK BUDOWLANY I TŁUMACZENIA - 601 725 191

x

Dobry słownik techniczny

slownik-budowlany.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem