Tłumaczenia ustne techniczne w języku angielskim - Poznań i okolice

Tłumaczenia ustne techniczne wymagają znajomości konkretnej branży. Specjalnością Biura Tłumaczeń Przekładnia od prawie 30 lat są nie tylko tłumaczenia budowlane (ustne i pisemne) ale również tłumaczenia ustne podczas montaży linii technologicznych. Zapewnienie efektywnej komunikacji z osobami władającymi językiem angielskim na bardzo różnym poziomie na hali produkcyjnej gdzie pracują maszyny to wyzwanie wymagające nie tylko umiejętności lingwistycznych i znajmości zagadanień technicznych ale też doświadczenia praktycznego. To umiejętność praktyczna, której nie da się nauczyć siedząc za biurkiem. Korzystając z naszych usług macie Państwo pewność, że tłumacz, który przyjedzie na teren montażu lub budowy spełni wszystkie trzy kryteria:

  • umiejętności językowe 
  • znajomość terminologii branżowej
  • doświadczenie w trudnych warunkach pracy (hałas, itd.)

W przypadku zleceń nie krótszych niż 1 dzień możemy dojechać w każde miejsce Polski (doliczamy wyłącznie koszt dojazdu).

W zależności od rodzaju tłumaczenia, liczby uczestników spotkania, itd. stawka wynosi od 80-100 PLN za godzinę. 

Dzień pracy tłumacza przy ustnych tłumaczeniach specjalistycznych kosztuje 550 PLN.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług - Tomasz Tomlik  - budownictwo, gospodarka magaznowa, inżynieria sanitarna (601 725 191), Alicja Skakuj - montaże, ochrona środowiska, tłumaczenia biznesowe, itd. (602 807 535)

Kontakt

Biuro Tłumaczeń Przekładnia

tel. 601 725 191

tlumacz@slownik-budowlany.pl

Oferta

Oferujemy tłumaczenia techniczne, zarówno ustne jak i pisemne w języku angielskim. Nasza specjalność to budownictwo i technologie przemysłowe. Construction/ engineering translation services in Poznan, Poland.

NAJWIĘKSZY SŁOWNIK BUDOWLANY I TŁUMACZENIA - 601 725 191

x

Dobry słownik techniczny

slownik-budowlany.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem